Renovace a opravy eurooken

Víte, že Vaše ne už příliš funčkní eurookna nemusíte hned měnit za nová? Často postačí pouze renovace oken či modernizace eurooken, která přinese stejné výsledky a zároveň se ušetříte náročných stavebních prací, které by Vás čekaly při výměně oken a také snížíte finanční náklady, protože renovace eurooken je ekonomicky mnohem výhodnější

A jak taková renovace eurooken probíhá? Vše záleží na stavu Vašich oken před renovací a opravami. Zda potřebujete pouze opravit vnější vzhled či okna kompletně zrenovovat. Renovace se provádí v případě mechanického poškození, poškození přírodními vlivy, jako například krupobitím, vlhkostí, ale také v případě špatné funkčnosti či netěsnění oken

Provádíme kompletní servis renovace oken, který začíná již počáteční konzultací a kompletní kalkulací ceny. Následně okna zbavíme starého nátěru, opravíme vady a poškození, v případě potřeby okna přesklíme, vyměníme těsnění či kování a okna natřeme novým lakem. Provádíme tlakové lakování oken, takže je zaručena kvalita a perfektní výsledný vzhled Vašich oken. Nakonec okna zasadíme zpět, kde budou pokračovat v plnění své funkce. Tentokrát však již v plné síle. 

Zvažte, zda je potřeba Vaše okna měnit, případně nás kontaktujte, abychom mohli společně zkonzultovat Vaši situaci.

 

S námi budou Vaše okna stále jako nová a to navíc za velmi výhodných podmínek.

 

renovace-oken.jpg 

Kdy dřevená okna opravovat

Koupili jste dům nebo byt s poškozeným nátěrem oken, nebo jste jen zapomněli okna správně udržovat a právě jste zjistili, že by zasluhovala vyměnit? Vaše nepříliš funkční eurookna s námi ale nemusíte ihned měnit za nová. Často totiž postačí okna pouze šetrně renovovat a prodloužit tak jejich životnost. Oprava oken přinese stejné výsledky jako pořízení nových, ale vy budete ušetřeni náročných stavebních prací, které by Vás při výměně oken za nová čekaly, a také snížíte finanční náklady, protože renovace eurooken je ekonomicky mnohem výhodnější. Renovace Vašim oknům vrátí původní vzhled a funkčnost.

Průběh renovace

Zajímá vás, jak taková renovace eurooken probíhá? Vše záleží na stavu Vašich oken před renovací a před zahájenými opravami. Mnohdy postačí renovovat pouze vnější vzhled oken, jindy je poškození natolik závažné, že je nutná celková oprava. K renovaci se přistupuje v případě mechanického poškození, v případě poškození přírodními vlivy, jako například krupobitím, působení vlhkostí, ale také v případě špatné funkčnosti či netěsnění oken.

Provádíme kompletní servis oken. Nabízíme Vám odbornou konzultaci, diagnostiku zjištěných vad s návrhem vhodného řešení na míru, zpracování cenové nabídky a následnou renovaci v předem dohodnutém rozsahu. Pokud poškození není nijak závažné, provedeme pouze lokální opravy včetně nanesení nového laku. Pokud jsou okna ve špatné kondici, přistoupíme k celkové renovaci. Nejprve je zbavíme starého nátěru, obrousíme, poté opravíme vady a poškození, v případě potřeby okna přesklíme, vyměníme těsnění či kování a okna natřeme novým lakem. Provádíme tlakové lakování oken, takže je zaručena kvalita a perfektní výsledný vzhled Vašich oken. Nakonec okna zasadíme zpět. Vy se budete radovat z nového vzhledu Vašeho domu a renovovaná okna budou plnit svou funkci v plné síle po řadu dalších let.
Zvažte, zda je potřeba Vaše okna ihned měnit za nová, nebo zda se nespokojíte s jejich renovací. Neváhejte nás kontaktovat a obrátit se na nás s jakýmkoliv dotazem. Rádi s Vámi Vaši situaci zkonzultujeme.

profesionální přístup k zákazníkovi

Vždy se u nás můžete spolehnout na individuální a vysoce profesionální přístup ke každé zakázce

Dodržujeme
termíny

Víme, jak je čas v dnešní době hodnotný, proto dohodnuté termíny vždy dodržujeme!

Tlakové
lakování

Provádíme kvalitní tlakové lakování oken a dřeva, které má perfektní výsledky a dlouhou životnost.

Kalkulace
zdarma

Samozřejmě, že peníze pro Vás nejsou až na posledním místě. Proto Vám nabízíme kompletní kalkulaci zdarma.

10 let
v oboru

Proč si zvolit právě naše služby? Dlouholeté zkušenosti v oboru mluví za vše.

Spolupracujeme
s pojišťovnami

Máte pojištění, které můžete využít na renovaci oken? Spojte se s námi a my se postaráme o administrativní záležitosti.