Renovace po krupobití

V případě poškození přírodními vlivy tak Vaše okna nemají pouze nehezký vzhled, jsou zároveň ohrožena z důvodu narušení laku, který začne dříve či později opadávat. Vy pak budete bojovat se zvýšenou vlhkostí v bytě či domě. Vaše nepříliš funkční eurookna s námi ale nemusíte ihned měnit za nová. Často totiž postačí okna pouze šetrně renovovat a prodloužit tak jejich životnost.

Poškodily Vám eurookna kroupy? Vaše okna tak nemají pouze nehezký vzhled, jsou zároveň ohrožena z důvodu narušení laku, který začne dříve či později opadávat a okna budou bojovat se zvýšenou vlhkostí. Z uvedených důvodů nelze toto poškození řešit pouze přetřením laku. Správným řešením je renovace eurooken po kroupech, která obsahuje mnohem více činností než jen oprava laku po kroupách.

Vaše krupobitím narušená eurookna opravíme a zrenovujeme. Kompletně odstraníme narušený lak, opravíme mechanická poškození způsobená kroupy a okna opět nalakujeme. Díky metodě tlakového lakování Vaše okna budou vypadat skutečně jako nová a lak také dlouho vydrží. 

Neváhejte nás kontaktovat s Vaším problémem. Poskytneme Vám bezplatnou konzultaci a kalkulaci ceny. Navíc díky spolupráci s pojišťovnami jsme schopni za Vás vyřídit možnost čerpání pojistky, v případě, že ji na tuto událost máte uzavřenou.

 

renovace-oken2.jpg

Co dělat?

Jestliže jsou okna poničena kroupami, nelze toto poškození řešit pouze nanesením nové vrstvy laku. Správným řešením je kompletní renovace eurooken, která spočívá ve více krocích. Pokud kroupy nepoškodily okna nijak závažně, provedeme pouze lokální opravy včetně nanesení nového laku. Pokud jsou okna ve špatné kondici, přistoupíme k celkové renovaci. Nejprve je zbavíme starého nátěru, obrousíme, poté opravíme vady vzniklé krupobitím, v případě potřeby okna přesklíme a natřeme je novým lakem. Díky metodě tlakového lakování budou Vaše okna vypadat skutečně jako nová a lak také dlouho vydrží.

Renovace oken přinese stejné výsledky jako pořízení nových, ale budete ušetřeni stavebních prací a navíc snížíte finanční náklady. Za méně peněz tak dosáhnete původního vzhledu i funkčnosti Vašich oken.

Neváhejte nás kontaktovat a obrátit se na nás s jakýmkoliv dotazem. Poskytneme Vám bezplatnou konzultaci a kalkulaci ceny. Navíc jsme díky spolupráci s pojišťovnami schopni za Vás vyřídit možnost čerpání pojistky v případě, že ji na tuto událost máte uzavřenou. S námi budou Vaše okna stále jako nová...

profesionální přístup k zákazníkovi

Vždy se u nás můžete spolehnout na individuální a vysoce profesionální přístup ke každé zakázce

Dodržujeme
termíny

Víme, jak je čas v dnešní době hodnotný, proto dohodnuté termíny vždy dodržujeme!

Tlakové
lakování

Provádíme kvalitní tlakové lakování oken a dřeva, které má perfektní výsledky a dlouhou životnost.

Kalkulace
zdarma

Samozřejmě, že peníze pro Vás nejsou až na posledním místě. Proto Vám nabízíme kompletní kalkulaci zdarma.

10 let
v oboru

Proč si zvolit právě naše služby? Dlouholeté zkušenosti v oboru mluví za vše.

Spolupracujeme
s pojišťovnami

Máte pojištění, které můžete využít na renovaci oken? Spojte se s námi a my se postaráme o administrativní záležitosti.